Dowolna ściana w Trójmieście

miejsce

1-6

ilość uczestników

150 zł / trening

łączna cena


Zajęcia odbywają się z doświadczonym Trenerem Wspinaczki Sportowej Polskiego Związku Alpinizmu.

Profesjonalny trening wspinaczkowy to podstawa sukcesu. Dowiedz się jak robić to z głową, tak aby jak najmniejszym nakładem sił osiągnąć sukces. Spojrzenie trenerskim okiem na Twój styl wspinania, wprowadzenie periodyzacji i zmian w Twoich nawykach treningowych, pozwolą Ci wejść na wyższy poziom, który wcześniej mógłby być dla Ciebie nieosiągalny. Nie musisz być profesjonalnym wspinaczem, możesz mieć pracę, rodzinę, inne zainteresowania. Wszystko to postaramy się osiągnąć przy tym samym lub zbliżonym nakładzie jednostek treningowych.

Tylko zajęcia personalne lub w bardzo małych grupach gwarantują szybki postęp, skutecznie eliminują złe nawyki, optymalizują technikę i precyzję. Wszystko to przełoży się na Twoje wyniki na zawodach lub w skałach. Co najważniejsze, stanie się to szybko, znacznie szybciej niż w przypadku uczestnictwa w sekcjach wspinaczkowych lub trenowania "na własną rękę".

Trener w tym czasie jest tylko do Twojej dyspozycji, pomaga w poprawnym wykonywaniu każdego ćwiczenia, które dobiera personalnie. Od tej pory wszystko co będziesz robił na ściance wspinaczkowej (a czasami poza ścianką, jako trening uzupełniający) będzie miało konkretny sens i cel.

Przy okazji polecamy przeczytać artykuł "czym różni się trener wspinania od instruktora wspinania".